Ostatnie Anonse!

Witam

...

#ID: 9357

Utworzono: 05-10-2019 07:59

Ostatnio zalogowany: 05-10-2019 10:53

Tagi: Kobieta szuka Mężczyzny / Małopolskie / Kraków

Opis ogłoszenia:

W skrócie o mnie;) Jestem uśmiechniętą, normalną, z poczuciem humoru 21-latką. Uwielbiam podróże, taniec, wino i korzystanie z życia. Jakbym musiała określić się w dwóch słowach byłaby to pozytywna wariatka;) Ale w takim miłym kontekście. Od zmysłowych sukienek oraz szpilek znacznie bardziej preferuje dziewczęce jeansy i t-shirt, ale, co ważne, z seksowną bielizną pod spodem ;)))

Nie wiem czy to do miejsce/strona dla mnie, jednak szukając tego co mnie interesuje znalazłam się właśnie tu i zdecydowałam się zaryzykować. Chce bowiem poznać kogoś w zamian za dyskretną relację zapewni mi wsparcie finansowe. Bardzo zależałoby mi jednak na normalnej relacji, mimo takiego tła tej znajomosci, z jednym mężczyzną, tak aby dobrze spędzało nam się wspólny czas.

Cenię zdecydowanych, dominujących facetów, jestem typem uległej dziewczyny, sprawiającej przyjemność mężczyznie z którym się spotykam. WIEM CZEGO CHCE i jestem zdecydowana dlatego już w najbliższy weekend mogłabym się spotkać, dlatego jeśli ktoś ma podobny stosunek do tego typu relacji proszę o kontakt:) Z pewnością odpiszę i jeśli nawiążemy miły kontakt mailowy, wyślę zdjęcia tak żebyś nie był rozczarowany, choc myślę że mała jest na to szansa :) Podobno jestem b.atrakcyjną dziewczyną, ale kilka zdjęć pomoże zdecydować czy jestem w Twoim typie.

Kliknij tu - skontaktuj się teraz


Inne zdjęcia

Może Ciebie także zainteresować